fbpx

איך לרזות מהר עם תוצאות מובטחות ממר ישראל

20 October 2021
יקיר נס

רוב האנשים רוצים להשיל ממשקלם ולשמור עליו אבל לא תמיד מצליחים. לא משנה מה הם עושים הם תמיד חוזרים לנקודת ההתחלה ובמקרים קיצוניים אף מעלים במשקל בצורה משמעותית כשנה ואפילו קודם לכן. 

האם כל זה נשמע מוכר גם לכם? האם ניסיתם כבר את שיטות ההרזיה, מתכוני תזונה , תוכניות אימון ולטווח הארוך לא חוויתם שום שינוי מנטלי, בריאותי ונפשי? 

הכירו את יקיר נס מצפון הארץ, בוגר מכון וינגייט, מר ישראל מזה 4 פעמים, מאמן כושר אישי שכבר מגיל 17 ניתן היה להבחין בנחישותו, ברצון שלו להצליח ובו זמנית לסחוף אחריו עדת אנשים שכל רצונם ליצור שינוי אמיתי. 

במסגרת תוכניות ההרזיה ושינוי אורח חיים מאפשר יקיר תוכנית שנבנית בהתאם לצרכים האישיים ,המנטליים, הפיזיים והנפשיים שלכם והכל בלי לצאת מהבית!

מבין אין ספור תוכניות, מאפשר לכם יקיר תוכנית מדהימה המבוססת על שאלון הכרות ראשוני שאותו יציע יקיר ואות יידרש למלא ברצינות רבה כך שליקיר תהיה כל התמונה על אודותיכם, על אודות הרצונות, העדפותיכם ובסופו של דבר התאמת תוכנית אימונים ותזונה בהתאם לדרישות הלקוח. 

רוצים ליצור שינוי אמיתי לאורח חיים בריא? לפני שאתם מקבלים מקסימום תוצאות במינימום זמן, ליקיר יש כמה כללים שכדאי לכם לקרוא הרבה לפני שאתם מתחייבים לדרך ולתהליך. 

איך לרזות מהר עם תוצאות מובטחות? שלב התזונה ותרומתה לתהליך 

יש לא מעט דרכים וסיפורי הצלחה שבהם אנשים מתהדרים על אודות ירידה במשקל במהירות, אבל האם זה נכון בכל המקרים? עד כמה חשוב התהליך, הבנתו ומה בכל זאת אפשר לעשות כדי לראות תוצאות בזמן קצר? 

אז בשלב הראשוני נדבר על תזונה ועל חשיבותה בכל התהליך מתחילתו ועד סופו. זה חשוב כי לא משנה מה תעשו, כמה תתאמנו אם לא תיצמדו לתפריט תזונה התוצאות שתשיגו תהיינה קלושות וכך גם ההרזיה ושינוי הרכב הגוף. 

בגדול תפריטי תזונה יהיו מושתתים על כמות חלבון, פחמימות ושומנים בדיוק על פי הז’רגון המקצועי כאשר יושם דגש על אכילת חלבון מספקת וכן שימוש בכמות פחמימות סוגי פחמימות (כאמור, סוכרים ממשפחת התלת סוכרים, דו סוכריים שנספגים בהדרגה וכן עוזרים לרמת שובע הנדרשת להצלחת התהליך). 

רוצים לדעת איך לרזות מהר? האימון ותרומתו לתהליך 

בפסקה הקודמת של המאמר דיברנו בעיקר על תזונה ועכשיו, חשוב ביותר לדבר על שלב האימונים, התאמתם למתאמן ובסופו של דבר ההתמדה והתוצאות. 

אז מה חשוב לדעת בשלב זה ועד כמה קריטי ביותר לפנות למאמן כושר שיבנה לכם תוכנית מותאמת ליכולות, לתזונה ולשאר המרכיבים? הטעות הנפוצה היא לחשוב כי אימוני אירובי מספקים כדי ליצור מאזן קלורי שלילי. בחלקו זה נכון אך לא מספיק בעיקר משום שאת הגוף חשוב לאתגר בכל המצבים לרבות אימוני כוח המסייעים בהעלאת מסת שריר והתוצאה, שריפת אנרגיה במנוחה גם כשאתם נמצאים בחוסר מעש! 

הרזיה מהירה? כמה זמן לוקח התהליך? 

אחת השאלות הנפוצות היא כמה זמן נראה שינוי? איך לרזות מהר? תוך כמה זמן ארד במשקל? אלו הן שאלות ששגורות בפי לא מעט מתאמנים שבצדק רוצים לייצר שינוי גם כדי להעצים את ביטחונם האישי בשל שינויים מנטליים ופיזיים שעבר גופם.

“אין בזה קסמים יש תהליך ויש התחייבות” אומר יקיר נס שקודם כל שם לעצמו את המטרה להצלחה שלכם, אחר כך בוחן את הרצונות שלכם ומתוך זה מחפש מטרה ריאלית למי שאתם, למבנה הגוף שלכם, לגנטיקה ועוד. 

לאחר הצבת יעדים ומטרות בהבנת הדברים שאפשר ליישם ואי אפשר ליישם אפשר בהחלט לקחת את זה צעד אחד קדימה. מכאן, מתחילה התוכנית שלכם לקרום עור וגידים, פוגשת את התזונה, את האימון הנכון, את התדירות, העצימות והתוצאות במסלול המתאים ביותר והתוצאה בסופו של דבר אף פעם לא תאחר להגיע – “מניסיון, התמדה זה כל מה שאתם צריכים כדי להצליח” (המשפט השגור בפיו של יקיר). 

בסיכומו של חלק זה חשוב לומר כי אין הפתעות ואין אמירות שאין להן בסיס, בפרט שעדיין לא יודעים מה יהיה אחוז התמדה ומחויבות לתהליך שיקבע בסופו של דבר את הנוסחה להצלחה של כל דבר בחיים, בפרט כשמדברים על שינוי אורח חיים. 

איך משיגים תוצאות הרזייה טובות ולטווח הארוך? 

אם שאלתם את עצמכם אם יש דבר כזה איך לרזות מהר? באמצעות תוכנית אימונים אונליין מותאמת אישית כללי משחק שלכם עומדים להשתנות לבלתי היכר. 

אם ניסיתם כבר הכול, הנה לפניכם תוכנית שלראשונה בישראל תתאים את עצמה אליכם באמצעות תוכנית מדויקת אישית, פחות זמן, פחות כסף והתוצאה? תפתיע אפילו אתכם!

אז מה נדרש מכם? כפי שכבר צוין, אתם מקבלים ישירות אל הנייד (ווצאפ) את השאלון שלנו, עונים על השאלות ברצינות רבה, מקבלים את כל המידע על התוכנית וכן ליווי צמיד מטעם יקיר שלא נוטש אתכם ולו לדקה- בהבטחה, תוך שלושה חודשים ומעלה אתם בהחלט בכיוון הנכון ובתנאי שתיצמדו לתוכנית, לדרישות ובעיקר לאמת שלכם! 

עברו שלושה חודשים והשינוי לא התרחש לשביעות רצונכם? אם כך תוכלו לקבל את כספכם בחזרה. 

אז אם הגעתם לכאן, כנראה אתם בהחלט נחושים ליצור שינוי אמיתי, להיות בריאים יותר, עם ביטחון עצמי גבוה יותר ובעיקר עם גוף מדהים שהגיע בשל תפריט מדהים, תמיכה של מאמן רציני ותוכנית אימונים מותאמת מראש.

כאמור, כל אלו הן נקודות התחלה, אבל בהמשך כשתפגשו את יקיר, תגלו כי מעבר להיותו מאמן הוא קודם כל מאמין בכם וברצון לסייע לכם מכל הלב לייצר את השינוי שישאיר את כל התסכולים ואת כל הקושי מאחור. 

יקיר נס- שהמטרה מקדשת את האמצעים 

תוהים מה סוד ההצלחה שלנו? בעיקר תוכנית אימונים עם הגדרות ומטרות מותאמות מראש, שילוב של תזונה, כושר ובעיקר כל מה שיגרום לכם לרצות ולהתמיד לטווח הארוך. 

מן הסתם, כשמדברים על הרזייה מדברים על התחייבות לתהליך וכאן, מבין כל השירותים מספק לכם יקיר נס את היכולת לאהוב את כל התהליך, להמשיך בשגרת החיים ובסופו של דבר לקום בבוקר ולגלות שהבגדים הישנים עולים עליכם בשנית. 

את התוכנית תבצעו באינטראקציה מלאה וביחס אישי מול יקיר נס שיוודא כי הכול מתנהל כשורה וכי הכול פועל בדיוק על פי התוכנית. משהו לא עובד עבורכם או תקוע? גם כאן ישים יקיר את ההדגשים ויחד יבדוק “מה אתם מפספסים” או מה ראוי לשינוי הנדרש כאן. 

במסגרת התוכנית תקבלו שינוי אורח חיים בריא, תשאירו מאחור את הדיאטות הכושלות ובעיקר תפתחו בטחון עצמי גבוה יותר ושיפור תפקוד גופני נכון ונפש בריאה בגוף בריא! 

תוכניות אימון – איך בוחרים ומה הכי מתאים להצלחת התהליך? 

בכל שלב ושלב תוכלו להיוועץ עם יקיר לגבי התוכנית המתאימה ביותר ועדיין, במסגרת האתר תוכלו לבחור תוכניות שמותאמות לכם על פי תקציב, יעדים ומטרה אישית. 

כמו כן בנויות התוכניות על בסיס אימון בחדר כושר או בבית כולל תזונה, אימונים באמצעות מאמן אישי או לבד, תוכנית תזונתית ייעודית ושוב, ליווי 24/7 לרבות שקילה שבועית -הכנסו כבר עכשיו לאתר כדי להתרשם ולבחור! 

רוצים לייצר את השינוי בזמן הקצר ביותר ובאמצעות הטובים ביותר בתחום? בקרו באתר הבית שלנו, בחרו את החבילה שהכי מתאימה והנה, עוד רגע אתם בדרך להשגת השינוי והתוצאה שתשנה את חייכם מהקצה אל הקצה. 

לכל שאלה או התייעצות בנוגע לתחרויות בפיתוח גוף,

זמין עבורכם\ן תמיד- יקיר נס, מר ישראל בפיתוח גוף 4 פעמים.

חייגו: 050-669-3588

2020 © כל הזכויות שמורות ל-FITNASS